Over de NVvIR

De Nederlandse Vereniging voor Informatietechnologie en Recht heeft als doel kennis op het gebied van informatietechnologie en recht te bevorderen en te verspreiden.

De vereniging biedt een netwerk aan ongeveer 500 bedrijfsjuristen, advocaten en andere professionals die werkzaam zijn op het gebied van IT en recht.

Door het organiseren van inhoudelijke bijeenkomsten en bedrijfsbezoeken wil de vereniging haar leden op de hoogte houden van de ontwikkelingen op het gebied van IT en recht. Door hieraan borrels en diners te koppelen biedt de vereniging eveneens de gelegenheid aan haar leden om een netwerk op te bouwen en uit te breiden.

 

 

Activiteiten van de NVvIR

De NVvIR organiseert twee keer per jaar een congres waarin actuele onderwerpen en ontwikkelingen worden besproken zoals juridische aspecten van bitcoins, nieuwe digitale opsporingswetten en juridische aspecten van apps. Maar ook klassieke IT-onderwerpen krijgen aandacht zoals de vraag waarom veel IT-projecten nog steeds mislukken.

Naast de voorjaars- en najaarsvergadering organiseert de NVvIR ook bedrijfsbezoeken en stelt ze juridische publicaties op. De oude presentaties en publicaties zijn binnenkort op deze site te vinden.

Bestuur van NVvIR

Gerrit-Jan Zwenne

Voorzitter

Brinkhof

E gerrit-jan.zwenne@brinkhof.com
T 020 - 30 53 200

Juliëtte van Balen

Secretaris

IP Advocaten

E Juliette.van.balen@ipadvocaten.nl
T 06 - 219 46 040

Thomas de Weerd

Penningmeester

Houthoff Buruma

E t.de.weerd@houthoff.com
T 020 - 605 6985

Machiel Bolhuis

Liberty Global

E mabolhuis@libertyglobal.com
T 06 - 150 55811

Sylvia Huydecoper

Huydecoper IT en Recht

E sylvia@huydecoper.com
T 030 - 214 4553

Huub de Jong

Louwers IP|Technology Advocaten

E dejong@louwersadvocaten.nl
T 070 - 2400 836

Jeroen Koëter

Project Moore

E jeroen.koeter@projectmoore.com
T 020 - 5200 874

Polo van der Putt

Vondst Advocaten N.V.

E polo.vanderputt@vondst-law.com
T 020 504 2000

Otto Sleeking

Kennedy Van der Laan

E otto.sleeking@kvdl.com
T 020 - 550 6831

Menno Weij

SOLV

E weij@solv.nl
T 020 - 530 0160

Word lid voor € 45 per jaar

(studenten € 25)

Lid worden Meer informatie